Instalacje centralnego ogrzewania

W Hydroelektro znajdziecie Państwo doświadczonych fachowców w dziedzinie projektowania i montażu instalacji centralnego ogrzewania. System ten składa się z kotła (olejowego, gazowego lub na paliwa stałe) bądź wymiennika ciepła, grzejników, armatury i przewodów (rurek). Przewody zazwyczaj wykonane są z miedzi, stali lub tworzyw. Ciepło z kotła do grzejników przenosi woda, zazwyczaj rozgrzana do maksymalnie 95°C.

Wykonanie montażu instalacji centralnego ogrzewania to trudne zadanie, wymagające fachowej wiedzy. Co ważne, wielu producentów sprzętu udziela na niego gwarancji wyłącznie pod warunkiem, że zostanie on zamontowany przez osobę wykwalifikowaną, a sam sprzęt będzie użytkowany zgodnie z przeznaczeniem. W Hydroelektro wykonujemy profesjonalny montaż centralnego ogrzewania, modernizację całego systemu, jak również naprawiamy wszelkie usterki i awarie.

Jesteśmy rzetelną i elastyczną firmą, która stawia na najwyższy komfort swoich Klientów. Dlatego też dostosowujemy się do Państwa wymagań, dbamy o staranność i terminowość wykonywanych prac, a jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby proponowane ceny usługi hydraulicznej nie były wygórowane.

Każdy hydraulik pracujący w naszej firmie to osoba kompetentna i doświadczona. Kwalifikacje naszych specjalistów są potwierdzone licznymi certyfikatami oraz pozytywnymi opiniami dotychczasowych Klientów.

Do najczęściej występujących usterek należą zapowietrzone grzejniki. Nie wolno lekceważyć tego problemu, ponieważ powietrze w rurach C.O. powoduje, że kaloryfer nie nagrzewa się. Zwiększa się też ryzyko wystąpienia korozji. Zapowietrzone grzejniki poznamy po tym, że słabo lub w ogóle nie grzeją, a instalacja pracuje głośno. Jeżeli kaloryfery nie są wyposażone w odpowietrzniki, należy wezwać hydraulika.

Korzystając z doświadczenia firmy Hydroelektro z Wrocławia możecie Państwo ze spokojem podejść do prac wykończeniowych lub generalnego remontu domu. Wykonujemy bowiem również kompleksowy montaż i modernizację instalacji elektrycznej, podłączanie instalacji wodno-sanitarnej wraz z montażem sanitariatów, pralek i zmywarek, a także wspomniane zakładanie centralnego ogrzewania.

Skontaktuj się ze mną 789110884