Instalacje elektryczne Wrocław

Firma Hydroelektro oferuje kompleksową obsługę w zakresie wykonania i modernizacji instalacji elektrycznych we Wrocławiu i okolicach. Pracujemy na wszystkich typach obiektów, od mieszkalnych, przez budynki handlowe i usługowe, aż po miejsca użytku publicznego. Posiadamy niezbędne uprawnienia do wystawienia dokumentów dla zakładu energetycznego.

Modernizacja

Po przeglądzie stanu technicznego instalacji oceniamy, czy wystarczy ją zmodernizować czy też całkowicie wymienić. Elektryka starsza niż 20 lat często wymaga odświeżenia. Ostatnie dwie dekady wniosły znaczące zmiany w przepisach i standardach wykonania instalacji. Dobrym momentem na dokonanie modernizacji jest remont mieszkania, kiedy tynki i tak będą skuwane. Prace nad modernizacją zgodnie z prawem należy zlecać wyłącznie elektrykowi z uprawnieniami w zakresie montażu i odbioru instalacji elektroenergetycznych. W starszych budynkach warto odświeżyć instalację również z tego względu, że obecnie podłączamy do sieci coraz więcej urządzeń, co może prowadzić do przeciążeń i awarii bezpieczników. Niektóre urządzenia gospodarstwa domowego wymagają dodatkowego przydziału mocy.

Projektowanie i montaż

Elektryk z Hydroelektro we Wrocławiu zaprojektuje i wykona od podstaw każdą instalację elektryczną dla domu, mieszkania, biura i innego obiektu. Kierujemy się potrzebami naszych Klientów, zakładając odpowiednią ilość gniazd w optymalnych lokalizacjach.

Jeżeli poszukujecie Państwo doświadczonego elektryka z kompletem uprawnień, zapraszamy do kontaktu z firmą Hydroelektro. Podejmiemy się wszelkich zleceń związanych z wykonawstwem i modernizacją instalacji.

Skontaktuj się ze mną 789110884