Instalacje hydrauliczne i instalacje sanitarne Wrocław

W firmie Hydroelektro we Wrocławiu oferujemy kompleksowe usługi hydrauliczne, w tym montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej i sanitarnej. Usuwamy przecieki, wymieniamy uszkodzone rury, udrażniamy kanalizację, montujemy baterie. Przyjmujemy zlecenia montażu wyposażenia sanitarnego w łazienkach. Podłączamy pralki i zmywarki. Montujemy zlewozmywaki. Zajmujemy się także instalacjami centralnego ogrzewania. Pracujemy na etapie budowy i wykończenia obiektu, przeprowadzamy modernizacje. Skorzystanie z usług doświadczonego hydraulika będzie gwarancją niezawodności systemów sanitarnych i instalacji wodnej w każdym domu.

Hydroelektro to również pogotowie hydrauliczne. Szybko i skutecznie usuwamy wszelkie awarie związane z funkcjonowaniem kanalizacji, instalacji wodnej czy centralnego ogrzewania. Często są to sytuacje niecierpiące zwłoki, dlatego warto zasięgnąć pomocy u sprawdzonych fachowców.

Jeżeli macie Państwo wątpliwości w zakresie wyboru odpowiedniego wyposażenia do łazienki czy kuchni, służymy kompleksowym doradztwem. Pomożemy wybrać najodpowiedniejsze materiały, mając na uwadze nie tylko ich wysoką jakość, ale również przystępną cenę. Uporamy się z montażem każdego urządzenia sanitarnego. Nasze usługi są dostępne dla Klientów indywidualnych, właścicieli mieszkań i domów jednorodzinnych, firm, instytucji, punktów handlowych, zakładów przemysłowych, wspólnot mieszkaniowych, obiektów użytku publicznego. Do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie, świadcząc usługi profesjonalnie i w przystępnej cenie. Zapraszamy do kontaktu z firmą Hydroelektro we Wrocławiu.

Skontaktuj się ze mną 789110884