Automatyka domowa

W Hydroelektro zajmujemy się również instalowaniem pełnej automatyki domowej oraz tradycyjną obsługą instalacji elektroenergetycznych w domach, biurach, obiektach handlowych i usługowych. Nasze usługi obejmują montaż, serwis i konserwację systemów zdalnego sterowania, domofonów i alarmów. Obsługujemy Klientów indywidualnych, jak również firmy, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe.

Elektroniczne systemy zabezpieczeń są bardzo praktyczne. Instalacje tzw. domów inteligentnych umożliwiają zdalne sterowanie poszczególnymi parametrami budynku – oświetleniem, ogrzewaniem, uruchamianiem alarmu, zamykaniem bram itp.

Montując domofony wykonujemy instalacje od początku lub modernizujemy te już istniejące. Nasz elektryk wykona dla Państwa również montaż systemów alarmowych, monitoringu, kamer telewizji przemysłowej, automatyki do bram itp. To nie tylko rozwiązania na rzecz wygody, ale i bezpieczeństwa osób przebywających w budynku.

W instalacjach systemów alarmowych najczęściej wykorzystuje się przewody miedziane, ekranowane i wieloparowe, które są odporne na zakłócenia elektromagnetyczne emitowane przez inne urządzenia bądź sieci kabli. Przewody systemów alarmowych powinny być oddzielone od instalacji elektrycznej z uwagi na ryzyko zakłóceń. Doświadczony elektryk trafnie rozmieści detektory i czujniki dobierając odpowiednie parametry pracy systemu alarmowego. Zlecenie wykonania specjalistom pozwoli na dopasowanie odpowiednich rozwiązań dla każdego domu. Zapraszamy do kontaktu z firmą Hydroelektro we Wrocławiu. Oferujemy kompleksową obsługę w dziedzinie automatyki domowej.

Skontaktuj się ze mną 789110884